33 YILLIK BİLGİ VE DENEYİM FARKI 
1982 yılında kurulan TRANS-TEK, Ltd. Şti. büro makineleri ithalatı ile başladığı sektörde daima yeniliklere imza atmıştır. TRANS-TEK doküman baskı sistemleri alanında Türkiye’de en iyi hizmeti sunan firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Müşteri memnuniyetinde zirvede bulunmamız tesadüf değildir.  Kuruluşlumuzdan bu güne halen çalışmakta olduğumuz müşterilerimiz doğru firma olduğumuzun kanıtıdır.
 1996 yılında TRANS-TEK–Teknik Servis adında ikinci firmasını kurmuştur. Türkiye’de ilk defa müşterilerine bedelsiz makine kurarak kopya başı kiralama sistemini başlatmıştır. Kurumsal firmaların baskı merkezlerini kurarak, kendi içlerinde operatör desteği sunarak hizmette yeni bir çığır açmıştır.
Rakiplerimizden en az 10 yıl önce kiralama sistemini hayata geçiren firmamız, kaliteli ve ekonomik ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Maalesef fotokopi üreticileri, ürettikleri renkli ve siyah/beyaz makinelerin tüm modellerinde aynı kaliteyi yakalayamamışlardır.  Son kullanıcı ısrar ettiği markada veya modelde bilmeyerek düşük kaliteli ürün alma hatasına düşmektedir. Makineden daha fazla, tonerine, parçasına vs. ücret ödemek zorunda kalmaktadır.
TRANS-TEK’ in müşteri anlayış farkı burada ortaya çıkmaktadır. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin, tüm sorumluluğunu üstlenerek tespit edilen ihtiyaçlarını, 33 yıllık tecrübemizin ışığında, doğru markanın en doğru modelini seçip, uzun yıllar sürecek iş ortaklığımızı başlatıyoruz.
Sonuçta müşterilerimiz; ekonomik çıktı hizmetini alırken, sürpriz ödeme, servis gecikmesi gibi klasik dertlerden kurtulmuş, eski modası geçmiş makinelerle vedalaşmış, son sistem dijital makinelerin konforunu yaşayarak,  tüm dokümantasyonun en aktif şekilde kullanıcısı olmuşlardır.
2005 yılından itibaren A0, Plan kopya, PLOTTER kiralamasını da başlatarak rakiplerinden bir kez daha öne geçmiştir. TSE hizmet yeterlilik belgesine sahip olup DÖRT markanın yetkili servisi olan tek firmadır.
33. Yılımızda kesintisiz hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimize, TRANS-TEK Ltd. Şti. nin kendi öz kaynaklarını kullanarak banka kredisi kullanmadan sağladığı uzun vadeli alım ve kiralamalarda, en uygun fiyat, sıfır yatırım maliyeti avantajı sunmaktadır. Adet sınırlaması olmaksızın A4 makineden, A0 makineye kadar tüm sistemleri en kısa zamanda kurarak fark yaratmaya devam edeceğiz. 
Bizi izlemeye devam edin.